HomeShowbiz

Si kurrë më parë, Eleni Foureira publikon foton kur ishte fëmijë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira edhe pse është shumë aktive në rrjete sociale, ajo është shumë e ‘kursyer’ përsa i përket fëmijërisë së saj. Por së fundmi këngëtarja si rrallëherë ka publikuar foto kur ishte e vogël.

Vëllai i saj ka ditëlindjen dhe Eleni ka zgjedhur ta urojë me fjalët më të ngrohta me një foto ku të dy shfaqen në moshë fare të vogël.

‘Të dua për gjithçka je, ç’ke qenë dhe do të bëhesh. P.S E di do të më urresh për foton e publikuar’, ka shkruar këngëtarja.

auto_Screenshot_51555938897.jpg

TË NGJASHME