HomeShowbiz

Si mund të duken këta personazhe të famshëm kur të plaken (FOTO)

Plakja është një proces i bukur. Ne bëhemi më të mençur dhe mësojmë të duam rrudhat tona të reja dhe flokët gri sikur të kishin qenë gjithmonë pjesë e vetvetes. 

Por ndonjëherë në rininë tonë, është e vështirë të imagjinosh se si do të dukemi kur të plakemi. Dhe ne imagjinojmë se kjo nuk është ndryshe për të famshëm të rinj si Millie Bobby Brown, Harry Styles dhe Zendaya.

Për fat të mirë të tyre, ne kemi disa mënyra të teknologjisë së lartë për të simuluar sesi do të duken këto yje kur kalon koha. Hidhini nje sy.

1. Millie Bobby Brown
2. Harry Styles
3. Billie Eilish
4. Timothée Chalamet
5. Zendaya
6. Kylie Jenner
7. Ariana Grande
8. Ansel Elgort
9. Elle Fanning
10. Dua Lipa
11. Shawn Mendes
12. Hailey Bieber
13. Kiernan Shipka
14. Tom Holland
15. Maisie Williams

TË NGJASHME