Lajme Lifestyle Showbiz

Si ndihet për këtë?! Kejvina Kthella ka dy fjalë për Taynën

Tayna dje publikoi këngën e saj të re me titull “Sicko”, që po pritet mirë në publik.

Reperja, ka pranuar komente pozitive nga fansat, miqtë dhe kolegët e saj, të cilët e vlerësuan me fjalë të mëdha këtë këngë.

Modelja Kejvina Kthella, përmes një postimi në Instagram, tha se ndjehet krenare për miken e saj.

“Tayna, në dashuri me këtë këngë, me ty dhe jam shumë krenare që të kam si shoqe”, ka shkruar ajo.


Related posts

Elbasan/ Pse u arrestuan 4 të rinjtë

Mila

Vazhdojnë ‘spastrimet’ te Partizani, ja i larguari radhës

igligota

Kur do t’i paguajmë faturat e energjisë elektrike?

Klaudia gotanews
Na Kontaktoni!