HomeShowbiz

Si një panterë! Rihanna shumë e nxehtë

Ajo ka pasur një vit të arritjeve në karrierë dhe madje edhe me pushime, ajo di të bëjë një ndikim të pashembullt.

Rihanna përsëri tërhoqi vëmendjen të mërkurën, kur ajo postoi një video me lëvizje të ngadalta, e veshur me një palë bikini ngjyrë të zezë, ndërsa në gojë po mbante një cigare.

Riri, 31 vjeç, kombinoi bikinit me një pluhur të zezë sipër krahëve, me gjatësi deri në dysheme.

Këngëtarja e shumë hiteve kishte vendosur një gjerdan ari dhe syze dielli drejtkëndëshi të viteve ’70 si dhe një çantë të zbehtë aku.

Diva e lindur në Barbados diskuton shpresat dhe ëndrrat e saj në lidhje me atë që një ditë të ketë një familje, si dhe marrëdhënien e saj pasi ajo ka më shumë se dy vite që është e lidhur me biznesmenin saudit Hassan Jameel.


TË NGJASHME