HomeShowbiz

Si rrallëherë më parë! Ministrja Manastirliu na prezanton me nënën e saj

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private. Por së fundmi ministrja na ka prezantuar me mamanë e saj.

Po të mos e theksonte ministrja, me siguri do mendonim se bëhet fjalë për motrën e saj.

Kujtojmë se e ëma e ministres, në rininë e saj ka qenë balerinë profesioniste dhe njihej si një nga vajzat më të bukura të Tiranës.


tyfjkk.png

TË NGJASHME