HomeModa

Si të vishemi në vjeshtë? Ja disa kombinime elegante për stinën

Stina e bukur e vjeshtës nuk është edhe kaq larg! Me përfundimin e pushimeve dhe kthimin në qytet me siguri që do filloni të merreni me sistemimin e garderobës suaj, çfarë do të mbani, çfarë jo e çfarë veshjesh të reja mund t’ju duhen!

Ne ju sjellim disa ide fantastike, se si të bashkoni disa elementë të garderobës suaj për të bërë një veshje të re. Këto kombinime vjeshtarake i gjeni të gjitha në galeri!

1. Fillojmë me klasiken, një fustan i zi

2. Polca dots/ kuadratë

3. Bluzë-fustan

4. Veshje njëngjyrëshe, përgjithësisht nuanca toke

5. Fund + pulovër

6. Fund + çizme + bluzë me mëngë të shkurtra

7. Thjesht xhins + xhaketë/pulovër

8. Detaji i beretës

9. Jumpsuit

10. Diçka e portokalltë


TË NGJASHME