HomeModa

Si të visheni në nëntor

Në çdo fillim muaji, të gjithë mendojnë si e si të duken bukur, me gjithë ndryshimet e motit. Kuptohet, pjesa më e madhe e jona sytë i kanë drejtuar nga të famshmit

Dhe ja ku janë disa prej tyre, që njihen për stile të veçanta në çdo lloj stine. Këtu keni disa propozime nga Ashley Olsen, Alexa Chung etj.

Nise nëntorin me disa ide prej tyre dhe ji e sigurt se stili i zgjedhur është ai që të përfaqëson më shumë.

Një golf i zi pas trupit dhe një fund lëkur ngjyrë shege është kombinimi perfekt

Një pulovër e gjerë dhe një palë xhinse. Një pamje fundjave me shumë stil.


Xhaketë lëkure, pantallona me printe dhe këpucë ortopedike. Pamje luksi.


Nje fustan teper i veçante me ngjyra te lehta dhe ndonjë aksesor të shtuar.


TË NGJASHME