HomeModa

Si të zgjidhni pallton dhe xhaketën e duhur në dimër?

Sapo vjen sezoni i dimrit, gjëja e parë që na vjen në mendje është se çfarë duhet të veshim për të qëndruar ngrohtë.

Por të gjeni pallton dhe xhaketën më të ngrohtë dhe më të mirë duke u veshur edhe me stil është një detyrë paksa e vështirë.

Palltot dhe xhaketat janë shumë në modë këtë sezon. Nëse e keni në plan të blini një të tillë, jeni duke lexuar artikullin e duhur.

Po ju sjellim modelet më të bukura, të ngrohta, praktike dhe që do ju bëjnë të dukeni shik, shikoni fotot në galerinë më poshtë.


TË NGJASHME