HomeModa

Si t’i veshim perlat dhe të dukemi stil!

Dikur konsideroheshin si bizhuteritë e gjyshes, por sot nuk ka dyshim se perlat kanë hasur një përdorim të madh në mesin e fashionistave dhe jo vetëm.

Duke u kthyer në një aksesor kryesor në industrinë e modës, perlat nuk janë më thjesht një bizhuteri.

Tani janë duke u përdorur për të zbukuruar veshje, këpucë dhe aksesorë të tjerë elegantë.

E ndërsa po futemi në sezonin festiv ne po ju sjellim disa mënyra sesi t’i vishni perlat, duke u dukur më moderne se kurrë dhe jo si gjyshja.

/whowhatwear.co.uk


TË NGJASHME