HomePolitikë

Si u përlye Rama me bojë, çfarë po ndodh në Kuvend (video)

Deputeti Edi Paloka është përjashtuar nga seanca pasi në tension e sipër ka sulmuar kryeministrin Edi Rama me bojë.

fotot e shkrepura shikohet kryetari i qeverisë dhe momenti kur Nënkryetari i Parlamentit ka hedhur në drejtimin e tij bojë stilolapsi.

Në fotot nuk dallohet qartë nëse Paloka ka përdorur një stilograf apo një shiringë për të spërkatur bojën ndaj Ramës.

 


TË NGJASHME