HomeShowbiz

Silva Gunbardhi feston ditëlindjen, urim të veçantë nga bashkëshorti

Sot është një ditë e veçantë për Silva Gunbardhin.

Me rastin e ditëlindjes ajo ka pranuar urime të shumta, por ai më i veçanti ishte nga bashkëshorti i saj, Dafi Derti.

“Urime ditëlindjen dashuria ime”, shkruan ai.

Silva Gunbardhi dhe Dafi dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar para disa viteve të cilët kanë edhe një djalë, të quajtur Dalvi.

Kënga “Të ka lali shpirt”, e publikuar para 5 viteve ka thyer rekord dëgjueshmërie me mbi 424 milionë klikime.


TË NGJASHME