HomeShowbiz

S’ja ka bërë as Borës, Donaldi i bën premtimin e fortë publikisht Beatrixës (Video)

Është parë dukshëm se Donaldi është i apasionuar pas tatuazheve të cilat i ka pothuaj në të gjithë trupin, por tani ka ndërmend të bëjë edhe një tjetër dhe e dini çfarë?!

Teksa po bisedonte me Trixën në oborr, kjo e fundit shprehu dëshirën se do të donte që një tatuazhist të vinte në shtëpi, ndërsa Donaldi i tha se edhe nëse nuk vjen, ai do t’a bëjë emrin e saj tatuazh pasi të dalin jashtë.

Kujtojmë se Donaldi i ka bërë edhe Fifit një premtim se do të bëjë një tatuazh edhe për të, ku do të shkruajë në dorë “Filoqyl”, ashtu siç e thërriste ai.


TË NGJASHME