HomeShowbiz

Ska më dyshime, Arbana Osmani zbulon gjininë e bebes

Moderatorja shumë e dashur për publikun Arbana Osmani, na ka treguar gjininë e bebit nëpërmjet një dhurateje që mori stafi i emisionit “Dua të të bëj të lumtur” me në krye bashkëshortin e saj, Eduart Grishaj.

Tashmë pritet që Arbana të bëhet me dy djem dhe Joni do të ketë edhe një vëlla.

Image
Image

TË NGJASHME