HomeShowbiz

Skivi publikon këngën e re “Intro”

Skivi ka publikuar këngën e re me titull “Intro”.

 

Mirëpo, ky projekt i cili akoma nuk ka videoklip nuk gjendet në youtube përveç platformave të tjera si Spotify dhe Deezy.  Këte e ka bërë të ditur vet reperi përmes një postimi në Instagram. Kjo këngë do të jetë së shpejti edhe në youtube e shoqëruar me videoklip.

 


TË NGJASHME