HomeShowbiz

‘S’mund t’i them reper’, Rina Balaj tallet me Mozzikun dhe Loredanën

Rina Balaj është një nga reperet më të suksesshme e cila me muzikën e saj ka arritur të fitojë zemrat e shumë fansave.

Në një intervistë për moderatorin e njohur Meriton Mjekiqi, i cili e ka ngacmuar pak lidhur me Mozzik reperja shprehet: “Këngëtar, si këngëtar më ka pëlqyer, si reper, s’mund t’i them reper”.

Mozzik dikur ishte pjesë e të njejtit label muzikor me reperen.

Ndërsa për Loredanën shprehet: “Si ç’ka, më pëlqen më shumë si avokate”.

Si do të reagojnë ata kur të dëgjojnë këtë intervist të reperes?


TË NGJASHME