Sondazhe të tjera nga GotaNews.TV

Sondazhe të përfunduara nga GotaNews.TV
Kush mendoni se ka fituar në zgjedhjet e 25 Prill-it?
Kush do të bëhet Kryeminister pas zgjedhjeve të 25 prill-it?
Cila është arsyeja kryesore e largimit të shqiptarëve?
Kush është arsyeja kryesore që të rinjtë shqiptarë duan të largohen nga Shqipëria?
Kush do të dalë parti e parë me datë 25 prill?
Kush mendoni se do të jetë Presidenti i ardhshëm i SHBA?
A do ta bëni vaksinën anti-Covid?
A i mbështesni protestat e të rinjve si akt revolte ndaj vrasjes më 8 dhjetor?
A jeni dakord me rivendosjen e karantinës nga ora 22:00 në orën 06:00?
A mendoni se liria e shprehjes duhet të marrë parasysh ndjeshmeritë fetare?
A do ta respektoni ligjin per mbajtjen e maskes?
Cili nga propozimet për Listat e Hapura, pëlqeni me shumë?
A jeni dakord me bojkotin e ekipeve te futbollit ne Superligen Shqiptare?
A është rënduar situata e kriminalitetit në Shqipëri?
A jeni dakord me nisjen e sezonit të ri shkollorë, me masat e reja anti-covid?
Kush mendoni se është përgjegjës për situatën e krijuar në Kakavijë?
Ku po i kaloni pushimet këtë vit?
Jeni PRO apo KUNDËR legalizimit të kanabisit në Shqipëri
Si po e kaloni më shumë kohën në karantinë?
A jeni dakord me ashpërsimin e masave në funksion të shëndetit?
A ndjeheni të rrezikuar nga virusi Covid-19?
A e mbështesni presidentin Meta në aksionin e tij, kundër qeverisë Rama?
Pas 3 vitesh nga miratimi i Reformës në Drejtësi në Parlament. A keni akoma besim në misionin e saj?
A e mbështesni zëvëndësimin e taksës 100% me reciprocitetin e plotë midis Kosovës dhe Serbisë?
A e mbështesni strukturën speciale policore OFL, e njohur ndryshe si Anti-KÇK?
A ndjeheni të sigurtë nga koronavirusi kinez?
Kush mendoni se ka të drejte, në debatin midis kryeministrit Rama dhe Haradinajt?
A ndjeheni të përfaqësuar sot, në parlamentin shqiptar 100-vjeçar?
A e mbështesni tryezën e përbashkët PS-PD-LSI për reformën zgjedhore?
A mendoni se cënohet siguria e Shqipërisë nga konflikti SHBA-Iran?
A e mbështesni aksionin ushtarak e Shteteve të Bashkuara në lindjen e mesme?
A jeni dakord me projektin e \"mini-shengenit\" ballkanik?
Besoni se do e mbajë premtimin, qeveria, per rindertimin e plotë të banesave të dëmtuara nga tërmeti?