Sondazh nga GotaNews.TV
Si po e kaloni më shumë kohën në karantinë?

Sondazhi eshte i vlefshem deri me : 2020-05-15 00:10:00

Punë
Filma
Muzikë
Rrjete Sociale

Faleminderit që moret pjese ne këtë sondazh 15 Votues

Sondazhe të tjera nga GotaNews.TV

Sondazhe të përfunduara nga GotaNews.TV
Kush mendoni se ka fituar në zgjedhjet e 25 Prill-it?
Kush do të bëhet Kryeminister pas zgjedhjeve të 25 prill-it?
Cila është arsyeja kryesore e largimit të shqiptarëve?
Kush është arsyeja kryesore që të rinjtë shqiptarë duan të largohen nga Shqipëria?
Kush do të dalë parti e parë me datë 25 prill?
Kush mendoni se do të jetë Presidenti i ardhshëm i SHBA?
A do ta bëni vaksinën anti-Covid?
A i mbështesni protestat e të rinjve si akt revolte ndaj vrasjes më 8 dhjetor?
A jeni dakord me rivendosjen e karantinës nga ora 22:00 në orën 06:00?
A mendoni se liria e shprehjes duhet të marrë parasysh ndjeshmeritë fetare?
A do ta respektoni ligjin per mbajtjen e maskes?
Cili nga propozimet për Listat e Hapura, pëlqeni me shumë?
A jeni dakord me bojkotin e ekipeve te futbollit ne Superligen Shqiptare?
A është rënduar situata e kriminalitetit në Shqipëri?
A jeni dakord me nisjen e sezonit të ri shkollorë, me masat e reja anti-covid?
Kush mendoni se është përgjegjës për situatën e krijuar në Kakavijë?
Ku po i kaloni pushimet këtë vit?
Jeni PRO apo KUNDËR legalizimit të kanabisit në Shqipëri
Si po e kaloni më shumë kohën në karantinë?
A jeni dakord me ashpërsimin e masave në funksion të shëndetit?
A ndjeheni të rrezikuar nga virusi Covid-19?
A e mbështesni presidentin Meta në aksionin e tij, kundër qeverisë Rama?
Pas 3 vitesh nga miratimi i Reformës në Drejtësi në Parlament. A keni akoma besim në misionin e saj?
A e mbështesni zëvëndësimin e taksës 100% me reciprocitetin e plotë midis Kosovës dhe Serbisë?
A e mbështesni strukturën speciale policore OFL, e njohur ndryshe si Anti-KÇK?
A ndjeheni të sigurtë nga koronavirusi kinez?
Kush mendoni se ka të drejte, në debatin midis kryeministrit Rama dhe Haradinajt?
A ndjeheni të përfaqësuar sot, në parlamentin shqiptar 100-vjeçar?
A e mbështesni tryezën e përbashkët PS-PD-LSI për reformën zgjedhore?
A mendoni se cënohet siguria e Shqipërisë nga konflikti SHBA-Iran?
A e mbështesni aksionin ushtarak e Shteteve të Bashkuara në lindjen e mesme?
A jeni dakord me projektin e \"mini-shengenit\" ballkanik?
Besoni se do e mbajë premtimin, qeveria, per rindertimin e plotë të banesave të dëmtuara nga tërmeti?