HomeShowbiz

Soni Malaj gati t’i ‘shpërthejnë’ të pasmet

Këngëtarja Soni Malaj vazhdon të jetë në top-formë dhe duket sikur do t’i shpërthejnë të pasmet.

Ajo ndan postime të shumta me ndjekësit në llogarinë e saj ‘Instagram‘ madje edhe gjatë kohës që ajo ushtrohet në palestër, ku duket se harxhon shumë kohë për të pasur një rezultat perfekt të formave të saj.

Së fundmi, ka publikuar një imazh e veshur me fustan të shkurtër, ku ekspozon të pasmet joshëse, e cila ka marrë komente të shumta nga fansat.


TË NGJASHME