HomeAktualitet

Sot 1 Qershori, Rama: Ju uroj të gjithë prindërve gëzuar ditën e fëmijëve

Kryeministri shkruan  në Facebook, duke uruar festën e 1 Qershorit edhe me pak batutë brenda: “MIRËMËNGJES, dhe me këtë finale drithëruese të garës së koreve të shkollave, në kuadrin e programit tonë #EdukimPërmesKulturës, e me besimin e fortë se çdo 1 qershor do të jetë më i mirë se paraardhësi, ju uroj sot të gjithë prindërve gëzuar ditën e fëmijëve”/tiranapost.al


TË NGJASHME