HomeShowbiz

Sot bëhen 2 vite që nga njohja e Priyanka Chopra dhe Nick Jonas

Dy vite më parë, Priyanka Chopra dhe Nick Jonas filluan të dilnin së bashku për ta çuar marëdhënien e tyre më pas në martesë në dhjetor të vitit të shkuar.
Cifti feston 2 vjetorin e lidhjes e për këtë arsye janë bërë nostalgjikë. Aktorët postuan fotot e njëri tjetrit në Instagram duke i kushtuar fjalët më të ëmbla.

Chopra postoi foton e takimit të tyre të dytë që ndodhi gjatë një ndeshje basketbolli në Los Angeles.
Jonas fillimisht e dërgoi aktoren për të pare një performancë live të “Beauty and the Beast” për të shkuar më pas për të shikuar ndeshjen e Dodgers.

Aktorja postoi foton në Instagram duke shkruar:
2 vite më parë ne realizuam foton e parë së bashku. Cdo ditë që atëher ti më ke sjellur lumturi. Të dua Nick. Faleminderit që ma ke bërë jetën më të bukur“- shkroi Priyanka.
Nick më pas komentoi:” Dy vitet më të bukura të jetës time. Të dua.”


TË NGJASHME