Lajme Lifestyle Showbiz

Sot një ikonë mode, por si dukej Kim Kardashian 18 vjeçe?

Kim Kardashian është një nga femrat më seksi në botë. Familja e saj dominon botën e modës.

Por më tepër ajo është e famshme për të pasmet e saj bombastike.

Kim Kardashian ka hapur arkivat e fotografive, duke publikuar imazhe të rralla.

Në imazhin që e ndau me miliona ndjekësit në Instagram, Kim ishte vetëm 18 vjeçare dhe ishte fotografuar në veturë.

“Jeta e thjeshtë…Isha 18 vjeçare. Khloe dhe unë po vozisnim për në Arizonë për ta vizituar Alison dhe Kourt”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Kim Kardashian është e martuar me Kanye West dhe kanë katër fëmijë.

Related posts

Mos pranimi i komisionerëve nga PD dhe LSI, reagon Kryemadhi

Mila

Rrogozhinë, hiqen portat e digës së liqenit. Banorët: Do të mbetemi pa vaditje

Mila

‘Dalja nga parlamenti është bojkot i demokracisë’, Juratovic: Thirrja ime ndaj demokratëve është që…

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!