HomeShowbiz

Sot një ikonë mode, por si dukej Kim Kardashian 18 vjeçe?

Kim Kardashian është një nga femrat më seksi në botë. Familja e saj dominon botën e modës.

Por më tepër ajo është e famshme për të pasmet e saj bombastike.

Kim Kardashian ka hapur arkivat e fotografive, duke publikuar imazhe të rralla.

Në imazhin që e ndau me miliona ndjekësit në Instagram, Kim ishte vetëm 18 vjeçare dhe ishte fotografuar në veturë.

“Jeta e thjeshtë…Isha 18 vjeçare. Khloe dhe unë po vozisnim për në Arizonë për ta vizituar Alison dhe Kourt”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Kim Kardashian është e martuar me Kanye West dhe kanë katër fëmijë.


TË NGJASHME