HomeStory

Sot rinis Bundesliga, Bayern-Schalke ndeshja e parë

Rikthehet sot kampionati gjerman i futbollit.

Java e parë e Bundesligës do të nisë me ndeshjen mes kampionëve të Gjermanisë, Bayern Munchen dhe Schalke 04.

Sfida do të luhet në “Allianz Arena”, në orën 20:30.

Për herë të parë që prej mbylljes nga pandemia, në stadiumet gjermane do të rikthehen edhe tifozët në një numër të limituar.

bayernnnn 1100x620