HomeShowbiz

S’paskemi parë gjë akoma! Këto foto të papublikuara nga dasma e Elitës s’duhen humbur

Elita Rudi, moderatorja nga Kosova që në muajin shtator të vitit të kaluar kurorëzoi dashurinë me Gjikon në martesë, është bërë nënë për herë të parë para disa muajsh.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjete sociale, e cila nuk ka hezituar të ndajë me publikun detaje nga dasma madhështore që dyshja bëri. Ajo gjithashtu shfaqet shpesh edhe me djalin e saj Zërin.

Por së fundmi, moderatorja ka postuar në instagram disa foto të papublikuara nga ceremonia dasmore që çifti i njohur mbajti vitin e kaluar. Fotot krah bashkëshortit, familjarëve, miqve, momente speciale, detaje dhe gjithçka tjetër kanë tërhequr shumë vëmendje.


TË NGJASHME