HomeShowbiz

Spektakël në finalen e “Super Bowl”, bëhen bashkë divat e muzikës botërore

Dy divat e muzikës botërore, Shakira dhe JLO bëhen bashkë në shfaqjen Super Bowl dhe lajmin e ka bërë të ditur JLO.

Ajo ka njoftuar fansat e saj në Twitter se nuk do të jetë e vetme dhe bashkë me të do të jetë edhe ylli latin Shakira.

Shfaqja do të mbahet më 20.02.2020 dhe mezi po presim që të bëjnë namin.

JLO dhe Shakira dallojnë për shfaqjet e çmendura në koncertet dhe tani do të kemi një arsye më shumë për të ndjekur futbollin amerikan.


TË NGJASHME