HomeShowbiz

“S’të njoh më”, Roberti sqaron njëherë e mirë kujt i dedikohet kënga

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë një ndër çiftet më simpatikë të showbizit shqiptar. Në faqet rozë u përfol se të dy janë në krizë dhe lidhja e tyre mund të jetë drejt fundit e dyshimet u shtuan kur Roberti publikoi këngën “S’të njoh më”, pasi shumë fansa e interpretuan si një dedikim për Norën.

I ftuar sot në emisionin e mëngjesit “Wake up”, Robert tha se përpos reperëve, titulli dhe tekstet nuk kanë lidhje me këngëtarët.

“Çfarë do që të ndodhë, Nora do mbetet nëna e vajzës sime dhe do e njoh gjithë jetën. S’besoj që do nxjerr ndonjë këngë të tillë”, u shpreh Roberti duke u dhënë fund thashethemeve njëherë e mirë.

kenge.png

TË NGJASHME