HomeShowbiz

Stili i ri i flokëve të Era Istrefit

Era Istrefi është ndër këngëtaret më të dëgjuara në trevat shqiptare, ndërsa përçon energji pozitive.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke publikuar kështu imazhe nga më të ndryshmet nga përditshmëria.

Së fundi, Era ka publikuar imazhe teksa tregon veten me stil të ri të flokëve, më të shkurtra e jashtëzakonisht të bardha.

Era ka vënë në pah linjat trupor, ndërsa në masë të madhe ka theksuar të pasmet.

Sidoqoftë, për të dhe reperin Buta është duke u aluduar shumë, pasi që të dy janë parë duke punuar në të njëjtën studio, çka po asocion në një bashkëpunim të mundshëm.


TË NGJASHME