HomeShowbiz

Stresi dhe Keisi i japin fund lidhjes? Detaji që na bëri të dyshojmë

Arkimend Lushaj është një reper shumë i dashur dhe i suksesshëm për të gjithë shqiptarët, të cilat këngët e të cilit janë kthyer menjëherë në hite.

Reperi u arrestua në tetor 2018, dhe ka bërë 8 muaj burg ku para një muaji ai u shpall i lirë nga gjykata.

Gjatë kohës që Stresi ishte në burg, bashkshortja Keisi e kujtonte shpesh atë me anë të postimeve të ndryshme në Instagram.

Mirëpo, siç duket mes tyre gjithçka ka marrë fund, për arsye sepse Keisi dhe Stresi nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

-640-0-5d2c3a6832c78.jpg
-640-0-5d2c3adc08f41.jpg

Gjithashtu bukuroshja ka hequr nga bio në Instagram mbiemrin Lushaj dhe madje ka fshirë të gjitha fotot dhe dedikimet që bëri për bashkëshortin e saj.

-640-0-5d2c3a6780e57.jpeg

Së fundmi, Keisi ka publikuar një foto ku shihet vetëm dhe në përshkrim të saj ka shkruar:

“Jepu dhuratën e mungesës tënde atyre që nuk e vlerësojnë prezencën tënde”.

-640-0-5d2c3a6e9528d.jpeg

TË NGJASHME