HomeShowbiz

Stresi i kthehet rëndë Gaz Bardhit: Ik o të q**** ropt, se ti ta shpif

Reperi i njohur Arkimend Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi e ka treguar dhe vazhdon ta tregojë gjithmonë se është një demokrat i zjárrtë por edhe mbështetës i madh i Sali Berishës.

Në protestën e 8 Janarit ai ishte i pranishëm dhe u árrèstua me ákúzën për dëmtmin e selisë së PD por pak ditë më vonë u la i lirë.

Mbrëmjen e kaluar sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ishte i ftuar në një emision televiziv dhe Stresi nuk ka nguruar të reagojë në lidhje me këtë intervistë të tij.

Në një InstaStory, Stresi ka publikuar një foto të Bardhit dhe ka shkruar: “Ik o t ***** ropt se veç ti ta shpif more imoral”.

Por pak më vonë Stresi duket se është penduar, pasi e ka fshirë këtë foto ku shante Gazmend Bardhin.

"Ti ta shpif o imoral!" Stresi sulmon publikisht Gazment Bardhin

TË NGJASHME