HomeShowbiz

Stresi suprizohet nga fansi i tij

Stresi javët e fundit është përfolur shumë për arrestimin që bëri bujë publike.

Edhe pse në burg, reperi është aktiv në rrjete sociale, duke publikuar imazhe të reja, ashtu siç veproi së fundi.

Dikush nga fansat e tij ka bërë tatuazh vargjet e këngës së tij të fundit, të cilën ia dedikoi nënës.

“FLM TY QE KETO VARGJE VENDOSE TI BESH TATTO DHE TE MOS HARROHEN KURR”, ka shkruar Stresi.

 


TË NGJASHME