HomeShowbiz

Stresi u lirua me kusht, reagon bashkëshortja e reperit

Pasi Gjykata e Tiranës vendosi lirimin me kusht të reperit të njohur shqiptar Stresi, ka reaguar dhe bashkëshortja e tij Kejsi. Ajo ka publikuar në Instastory një foto të Stresit dhe në një tjetër shkruan ‘Faleminderit zot’.

Me shumë siguri Kejsi është shumë e lumtur që reperi ia doli të trimfojë, ndonëse prej 8 mujash ndodhej në qeli.

Reperi akuzohet për përfshirje në një grup të strukturuar kriminal dhe për trafik droge.

hcgn.png

TË NGJASHME