HomeShowbiz

Sukses mbas suksesi, reperi i famshëm shqiptar hedh hapin e madh në karrierë

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi është kthyer në një emër shumë të dëgjuar në të gjithë botën.

Pak më parë reperi publikoi në Instagram një foto ku tregonte se ishte duke hapur label-in e tij.

“Unë kam nisur label-in tim të quajtur “423” dhe po kërkoj të nënshkruaj me një artist të ri. Artistët duhet që të kenë këngë të publikuara më parë”, shkruante Gashi.

Këtë postim ai e ka fshirë vetëm pas pak minutash dhe nuk dihet përse e ka bërë këtë veprim, megjithatë tashmë të gjithë e dimë hapin e tij të radhës.


TË NGJASHME