HomeShowbiz

Sukses ndërkombëtar, Gashi publikon albumin e parë

Gashi po ngjit shkallët e suksesit ndërkombëtar pak nga pak, po me hapa të sigurtë.

Prej disa ditësh, artisti me origjinë shqiptare ka paralajmëruar albumin e tij dhe më në fund albumi i parë i tij sapo është publikuar.

Përveç këtij lajmi, artisti lëshoi mbrëmë edhe videoklipin e këngës “Safety” në bashkëpunim me DJ Snake.

Reperi aktualisht është duke shijuar sukses me projektet e fundit dhe do të shkojë në turne evropian për të vazhduar më pas me atë në SHBA.


TË NGJASHME