HomePolitikë

Sulmohet me bojë deputeti Ralf Gjoni

Kanditati i LSI, Ralf Gjoni i cili pranoi mandatin ditën e djeshme është sulmuar me bojë tek hyrja e shtëpisë së tij, teksa ishte nisur për të shkuar në Kuvend ku edhe do të bënte betimin.

Këtë ngjarje e ka konfirmuar vetë deputeti për mediat, i cili është shprehur se teksa po dilte nga banesa një djalë i ri e ka pritur tek hyrja e pallatit dhe i ka hedhur bojë.

Po ashtu Gjoni është shprehur se nuk dihet çfarë sulucioni kimik është përdorur pasi një pjesë e bojës nuk hiqet nga lëkura dhe ka djegie të syve.


TË NGJASHME