HomeShowbiz

Sulmoi ashpër Fifin, aktorja shqiptare: Nuk pata asgjë, thjesht…

Anna Lika është padyshim një nga personazhet më të pëlqyer nga publikun, e cila vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe çdo deklaratë e saj bën bujë.

Mjafton të përmendin deklaratën e saj vitin e kaluar ku ofendoi Fifin për peshën e saj trupore.

“Është si balenë, fuçi uthulle. Kjo s’ka as stil. Këngëtare, repon, ka kënduar në disa produksione. Fifi le të themi se zihet kot me njerëzit sepse njerëzit nuk e llogarisin. Dëgjova që fliste për peshën trupore. Më mirë mos të lodhet që ti humbi ato kile se nuk është se do i humbi se është genetike”, tha Anna.

E ftuar së fundmi në programin “MCN Urgenca”, Anna u shpreh:

“Nuk pata asgjë, thjesht thashë mendimin tim të asokohe. Tani nga që jam shëndoshur vetë”.

“Je bërë dhe ti si fuçi uthulle?”, e pyeti moderatori dhe Anna iu përgjigj: “Po jam bërë keq fare, jam shëndoshur keq. Nuk besoj se më kamallkuar, Fifi në vetvete nuk është vajzë e keqe”.

ajaje.jpg

TË NGJASHME