HomeSport

Sulmuesi i Sampdorias ka bërë aksident me makinë

Sulmuesi i Sampdorias, Defrel, ka bërë aksident me makinë duke i ikur policisë të dielën mbrëma.

Sipas mediave italiane, Defrel kishte tentuar t’i ikë policisë dhe si pasojë u aksidentua. Fatmirësisht, ai nuk ka pësuar asnjë lëndim.Risultati immagini per defrel
Raportohet se Defrel i është gjetur nivel i lartë i alkoolit në gjak, prandaj ai kishte ikur për t’i shpëtuar konfiskimit të patentë shoferit.Risultati immagini per defrel

Ai rrezikon ndëshkim të madh nga klubi i tij pas këtij incidenti, për të cilin Sampdoria nuk ka reaguar ende.


TË NGJASHME