HomeShowbiz

Super-bashkëpunim/ Bebe Rexha dhe reperi shqiptar bëhen bashkë për një super-hit

E dimë që ju duket e pabesueshme, por një nga reperët më të famshëm shqiptarë pritet të sjellë një bashkëpunimin me këngëtaren shqiptare, Bebe Rexha.

Bëhet fjalë për një bashkëpunim me Mc Kreshën, dhe se kënga është incizuar rreth 1 muaj e gjysmë dhe pritet të publikohet shumë shpejt.

Mc Kresha ka qenë mjaft aktiv këtë verë duke prodhuar vetëm hite. Kënga e fundit e tij ka qenë bashkëpunimi me Art Abazin me titull “Enigmë” dhe përveç kësaj, bashkëpunimi i suksesshëm edhe me Taynën dhe Lyrical Son dhe disa projekte të tjera muzikore.

Ndërkohë Bebe Rexha ka qenë e zënë me koncerte dhe kënga e saj e fundit është “Not 20 Anymore”, kushtuar paraqitjes fizike!

Por ne sna ngelet gjë tjeter veç se të presim bashkpunimin!


TË NGJASHME