Lajme Sport

Surprizë në Ligue 1, PSG mposhtet në shtëpi

Reims shtang PSG, duke i shkaktuar humbjen e dytë në kampionat. Në “Parc de Prince”, kampionët francezë, u mposhtën me rezultatin 2-0.

Hasane Kamara në minutën e 29-të dhe Boulaye Dian në mintën e 90-ë, vulosën rezultatin 2-0. Humbja e dytë e PSG në kampionat, një humbje me të vërtetë surprizë dhe e papritur.

PSG edhe pse me yjet si Neymar e Di Maria në skuadër zhgënjeu totalisht në mbrëmjen e sotme dhe tashmë ka 15 pikë në kampionat njësoj si Angers.

Related posts

Pushime në SHBA? Ambasada amerikane bën njoftimin e rëndësishëm

Mila

Prisni pak, Kylie dhe Travis janë fejuar?

Klaudia gotanews

Prokurori i dosjes ‘339’ në sitën e vettingut, del para KPK-së Vladimir Mara

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!