HomeShowbiz

Surprizon Kozaku/ I jep fund beqarisë, foto të ëmbla krah modeles bukuroshe

Kozaku është një nga personazhet më të njohura të botës virtuale në vendin tonë, ku me siguri çdo përdorues i Tik-Tok e njeh dhe ka parë së paku njëherë videot e tij. Tashmë i riu i është futur edhe muzikës, ndërsa në rrjetet sociale ndan edhe monente nga jeta e tij private.

Prej disa muajsh Kozaku është në një lidhje me modelen Denisa Bajramaj. Por si duket dashuria është majft e fortë mes tyre dhe çifti ka vendosur ta çojë më larg marrëdhënien e tyre duke u fejuar.

Dyshja ka surprizuar ndjekësit ditën e djeshme me postimet nga fejesa. Në foto shihen unazat dhe trëndafila të kuq, ndërsa bashkangjitur shkruhet “04.08.2022”.


TË NGJASHME