Tag : buxheti

Aktualitet Lajme

Rama, përballë studentëve të Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit, Arkitekturës dhe Urbanistikës

Mila
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar pasditen e kësaj të enjteje një takim me studentët e Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit, Arkitekturës dhe Urbanistikës, duke theksuar
Na Kontaktoni!