Tag : deklarate

E Jona Lajme Showbiz

‘Ylli që nuk shndriti kurrë’, përplasja mes Kejsi Tolës & Olta Bokës

Katalina
Kejsi Tola dhe Olta Boka përveç profesionit të tyre gjithashtu i lidhte edhe një miqësi shumë e mirë. Dy artistet shiheshin shpesh nën shoqërinë e
Na Kontaktoni!