Tag : pamje

Lajme Showbiz

Aktori shqiptar i adhuruar nga të gjitha vajzat, tashmë në një romancë të re

Mila
Can Yaman është një prej aktorëve më të kërkuar në tregun e kinematografisë turke. Me një trup fizik të mirë dhe një pamje të bukur,
Na Kontaktoni!