HomeShowbiz

Talent që në fëmijëri, Tayna tregon se “ka lindur për skenën”

Reperja e hiteve “Sicko”, “Bye Bye”, “Columbiana” etj, mori famë të madhe në një periudhë të shkurtër kohore dhe është kthyer në një ndër emrat më të lakuar nëpër media.

Këngët e saj i dëgjojmë ngado dhe madje një pjesë të teksteve i kemi mësuar përmendësh.

Mirëpo, nuk e dinim faktin që pasioni i Tayna-s për muzikën paska filluar shumë herët. Që në moshën 5-vjeçare, reperja ka marrë mikrofonin në dorë dhe ka performuar, ndërsa fotot e vjetra i ka ndarë për herë të parë me ndjekësit në Instagram.

“5 vjeçe! Duke bërë rep dhe duke kënduar gjithmonë”- shkruan Tayna krahas fotove.


TË NGJASHME