HomeLajme

Tayna bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar?

Pas publikimit të bashkpunimit me Ledrin, Tayna tashmë mund të jetë duke u përgatitur për një tjetër projekt me një nga reperët e njohur shqiptar.

Noizy dhe Tayna, dy reperët më të suksesshëm të momentit, duket se po mendojnë për një bashkëpunim.

FAQJA E INSTAGRAM-IT, “HIP HOP SHQIP”, NJOFTON PËR LAJMIN DUKE SHKRUAR: “TAYNA KA FOLUR ME NOIZY-N PËR NJË BASHKËPUNIM. KA SHUMË SHANSË TË NDODHË SHUMË SHPEJT!”.

Duket se ka qenë Tayna ajo që ka kërkuar të bashkpunojë me reperin nga Shqipëria.

Lajmi ende nuk është konfirmuar, por duket se ka entuziazmuar shumë fansat e këngëtarëve.


TË NGJASHME