HomeShowbiz

Tayna çmend Tajlandën me format e saj

Çdo gjë që ajo bën është e mirëpritur dhe komentet vijnë nga më pozitivet.

Artistja shqiptare, Tayna, është angazhuar seriozisht në karrierën e saj duke u bërë kështu ndër më të përfolurat në vend.

Për Taynën tashmë dihet gjithçka. Përveç produktivitetit që i sjell muzikës, janë prurjet e saj të veçanta që e afrojnë më shumë me publikun.

Ndër gjithë këto prurje,  vlen të përmendim linjat e saj përfekte ku gjithmonë arrin të lë në hije shumë emra artistësh të njohur.

Tayna është shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram. Për momentin ajo po shijon pushimet në Tajlandë ku vazhimisht poston foto të ‘nxehta’ duke ekspozuar linjat e saj.


TË NGJASHME