HomeShowbiz

Tayna dhe Mozzik sjellin klipin e këngës “Edhe ti”

Ashtu siç e paralajmëruan, dy nga yjet e skenës muzikore shqiptare, Tayna dhe Mozzik, prezantuan para publikut këngën e re.

“Edhe ti” mban titullin bashkëpunimi i tyre, i cili vjen i kompletuar edhe nga ana vizuale.

Kur jemi te klipi, “Sekuencë” është përkujdesur për videon e veçantë, ndërsa artistët vijnë me paraqitje të mahnitshme.

Mozzik dhe Tayna (Foto: YouTube)

Tekstin e kanë shkruar vet reperët, kurse për miksimin dhe masterizimin është kujdesur Lorenc Aliaj së bashku me Cricket.

Ky i fundit po ashtu e ka realizuar gjithë projektin, tashmë si një nga bashkëpuntorët më të afërt të Taynës dhe themeluesi i kompanisë “Friends Entertainment”.

Projekti ishte paraparë të lansohej më 28 janar, por për shkak të shpërndarjes së tij ‘audio’, u publikua sot me klip.


TË NGJASHME