Lajme Showbiz

Tayna më joshëse se kurrë mbrëmë

Edhe për festën e Halloween di të rrëmbejë vëmendjen e mediave.
Reperja nga Prizreni, Tayna ka mahnitur publikun edhe për festën e Halloween edhe pse shumë nga yjet janë bërë të frikshme.

Doruntina në foton e fundit është maskuar për Halloween e cila vjen me stil të ri të flokëve dhe me veshje tejet provokuese.

“Halloween”, shkruan ajo.

Tayna është njëra nga artistet më të ndjekura në rrjete sociale e që numëron mbi 500 mijë njerëz.

Related posts

Opozita vijon aksionin, lajmëron tjetër protestë, Basha: Shqiptarët të na bashkohen

Mila

“Vinícius nuk mund ta zëvendësojë Ronaldon”

Christian news

Fotot me të dashurën/ Reagon “Kimikati”

Migisa
Na Kontaktoni!