HomeShowbiz

Tayna me linja perfekte nën rozë

Tayna ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq shumë joshëse.

Reperja kishte veshur një fustan të shkurtër rozë, të cilin e kishte kombinuar me një palë çizme të po së njëjtës ngjyrë.


Edhe në këtë fotografi, ajo kishte vënë në pah belin e sheshtë dhe dukej në top-formë.

Tayna është cilësuar edhe si ‘fenomeni’ i këtij viti e që vetëm me dy këngë ka ‘ndezur’ publikun gjatë gjithë verës.

Image
TË NGJASHME