HomeShowbiz

Tayna na habit serish me look-un e saj të ri!

Taynës mesa duket i pëlqen shumë që të eksperimentojë me pamjen!

Këngëtarja shfaqet gjithnje dhe më sexy dhe ndryshe ne çdo foto saqë po na ngatëron me pamjen e saj!

Fokusin ajo mesa duket e ka tek flokët pasi ato i ndryshon vazhdimisht. Të themi të vërtetën ato kanë një impakt shumë të madh në ndryshimin e imazhit të një personi.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram ku sërish e shohim me ngjyrë të re flokësh, kësaj here rozë të ndezur, me një kostum sportiv mjaft të këndshëm dhe me një kapele shumë trendy!

Ska kaluar nje javë dhe ajo na shfaqet serish me ngjyrë flokësh të re!


TË NGJASHME