HomeShowbiz

Tayna “ngre” temperaturat, provokon me foto seksi nga pishina

Tayna është padyshim një nga femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekura në Instagram.

Reperja e njohur dhe mjaft e talentuar së fundmi duket se i ka rezervuar vetës disa pushime, dhe nuk nuk ka nguruar që të ekspozojë linjat e saj të bukura trupore.


Ajo është shfaqur së fundmi ulur në pishinë me një palë bikini minimaliste në ngjyrë të verdhë ndërsa pozon në mënyrë provokuese.

Këngëtarja ndodhet aktualisht në Los Angeles, ndërsa shkruan: “Gjeni palmën në foto”, duke ju referuar një palme në cep të fotos e cila thuajse nuk bie në sy përpara Taynës.

 Tayna ka pozuar mjaft joshëse dhe seksi, nga ku ka mahnitur ndjekësit e saj në Instagram.

View this post on Instagram

Gjeni pallmen ne foto?

A post shared by Tayna (@tayna) on

Tayna provokon vazhdimisht me foto të ndryshme, ku shfaq linjat e saj perfekte, ndërsa është bërë jo pak herë objekt bisede mes fansave.


TË NGJASHME