HomeShowbiz

Tayna provokative, zbulon më shumë se ç’duhet

Tayna po vazhdon të qëndrojë në Amerikë.

Reperja udhëtoi drejt SHBA-ve javën e kaluar dhe po shoqërohet me modelet shqiptare që jetojnë atje.

Tayna është një nga artistet më të dashura të publikut shqiptar, stili dhe vokali i saj mbetet nga më uniket në estradë.

Sipas raportimeve të fundit, përveç pushimeve, ajo ka shkuar në këtë shtet për të xhiruar edhe një videoklip.

Megjithatë, Tayna nuk është se ka dhënë detaje përmes rrjeteve sociale por ka postuar shumë nga jeta e natës dhe shopingu që ka bërë.

Së fundmi, reperja ironizoi pak me dy fotografi shumë seksi të shpërndara me bikini.

Reperja e njohur vjen shumë provokative.

“Ëndrra e çdo vjehrre”, ka shkruar ajo poshtë imazheve.

Postimi mori afër 100 mijë pëlqime deri në këtë moment dhe shumë komente.


TË NGJASHME